Kód výrobku: CS-OT990SL
Značka: Cameron Sino
Batéria pre Alcatel OT-4020D (1300 mAh, 3.7 V)
Kód výrobku: CS-OT990SL
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Kapacita 1300 mAh
Napätie 3.7 V
Výkon 4.81 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 28.9 g
Rozmery 64.3 x 49.5 x 4.5 mm
Je na sklade!
Predpokladaný dátum dodania: piatok 15. mája
Množst:
Pridať do košíka
Rýchly sprievodca výberom batérie
Potvrďte pôvodný model batérie
Skontrolujte rozmery a typ konektora
Potvrďte kompatibilitu napätia
Potvrďte model zariadenia
Ak si nie ste istí, neváhajte nás pred objednaním kontaktovať.
Kapacita 1300 mAh
Napätie 3.7 V
Výkon 4.81 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 28.9 g
Rozmery 64.3 x 49.5 x 4.5 mm
Na sklade | Doručenie cca: piatok 15. mája
4,8 z 500+ recenzií na Googli!
Vaše možnosti platby
Výrobok je plne kompatibilný s týmito zariadeniami:
TCL
A919
A966
A990
C990
I908
USCellular
ADR3035
ONE TOUCH PREMIERE
T-Mobile
MOVE
Alcatel
ONE TOUC POP
ONE TOUC POP C1
ONE TOUC POP C2
ONE TOUCH 903
ONE TOUCH 903D
ONE TOUCH 908
ONE TOUCH 908F
ONE TOUCH 909
ONE TOUCH 910
ONE TOUCH 915
ONE TOUCH 918
ONE TOUCH 983
ONE TOUCH 985
ONE TOUCH 990
ONE TOUCH 990 CARBON
ONE TOUCH 990 CAROME
ONE TOUCH 990A