Kód výrobku: CS-OT880SL
Značka: Cameron Sino
Batéria pre билайн Dual (800 mAh, 3.7 V)
Kód výrobku: CS-OT880SL
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Kapacita 800 mAh
Napätie 3.7 V
Výkon 2.96 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 16 g
Rozmery 49.3 x 40 x 4.5 mm
Je na sklade!
Predpokladaný dátum dodania: piatok 15. mája
Množst:
Pridať do košíka
Vaše možnosti platby
Rýchly sprievodca výberom batérie
Potvrďte pôvodný model batérie
Skontrolujte rozmery a typ konektora
Potvrďte kompatibilitu napätia
Potvrďte model zariadenia
Ak si nie ste istí, neváhajte nás pred objednaním kontaktovať.
Kapacita 800 mAh
Napätie 3.7 V
Výkon 2.96 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 16 g
Rozmery 49.3 x 40 x 4.5 mm
Na sklade | Doručenie cca: piatok 15. mája
4,8 z 500+ recenzií na Googli!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobok je plne kompatibilný s týmito zariadeniami:
Vodafone
354
VF354
Mегафон
602
T-Mobile
875
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
SPARQ 2
SPARQ II
Alcatel
A392
A392G
MISS SIXTY
O-T510A
ONE TOUCH 2005
ONE TOUCH 2005D
ONE TOUCH 510
ONE TOUCH 510A
ONE TOUCH 602
ONE TOUCH 710
ONE TOUCH 710 CHROME
ONE TOUCH 710 SWEET
ONE TOUCH 710A
ONE TOUCH 710D
ONE TOUCH 768
ONE TOUCH 806
ONE TOUCH 807
ONE TOUCH 807 CHROME
ONE TOUCH 807 SWEET
ONE TOUCH 807A
ONE TOUCH 810
ONE TOUCH 810D
ONE TOUCH 870
ONE TOUCH 871
ONE TOUCH 875
ONE TOUCH 875T
ONE TOUCH 880
ONE TOUCH 880A