DF-PLS500UH
Kód výrobku: DF-PLS500UH
Značka: Cameron Sino
DF-PLS500UH
Kód výrobku: DF-PLS500UH
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Min. vstupné napätie 5 V
Čistá hmotnosť 73.5 g
Intenzita výstupného prúdu 500 A
Minimálne výstupné napätie 500 V
Vstupný prúd 2.1 A
Rozmery 116 x 70.1 x 19.3 mm
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Množst:
Pridať do košíka
Vaše možnosti platby
Min. vstupné napätie 5 V
Čistá hmotnosť 73.5 g
Vstupný prúd 2.1 A
Rozmery 116 x 70.1 x 19.3 mm