Kód výrobku: CS-DEC060PW
Značka: Cameron Sino
Batéria pre DeWalt DCD985 (4500 mAh, 20 V)
Kód výrobku: CS-DEC060PW
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Kapacita 4500 mAh
Napätie 20 V
Výkon 90 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 934 g
Rozmery 121.6 x 82.3 x 89.4 mm
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Množst:
Pridať do košíka
Vaše možnosti platby
Rýchly sprievodca výberom batérie
Potvrďte pôvodný model batérie
Skontrolujte rozmery a typ konektora
Potvrďte kompatibilitu napätia
Potvrďte model zariadenia
Ak si nie ste istí, neváhajte nás pred objednaním kontaktovať.
Kapacita 4500 mAh
Napätie 20 V
Výkon 90 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 934 g
Rozmery 121.6 x 82.3 x 89.4 mm
4,8 z 500+ recenzií na Googli!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobok je plne kompatibilný s týmito zariadeniami:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX