Nabíjačky kompatibilné s Power Delivery (PD) Charger
Kód výrobku:
DF-HQT006EU
Značka:
Cameron Sino
Nabíjačky kompatibilné s Power Delivery (PD) Charger
Kód výrobku:
DF-HQT006EU
Značka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
| Maximálne vstupné napätie | 240 V |
| Farba | Bílá |
| Min. vstupné napätie | 100 V |
| Čistá hmotnosť | 67 g |
| Intenzita výstupného prúdu | 0 A |
| Minimálne výstupné napätie | 20 V |
| Vstupný prúd | 240 A |
| Vstupné napätie | 100 V - 240 V |
| Rozmery | 87 x 43 x 28 mm |
| Maximálne vstupné napätie | 240 V |
| Farba | Bílá |
| Min. vstupné napätie | 100 V |
| Čistá hmotnosť | 67 g |
| Intenzita výstupného prúdu | 0 A |
| Minimálne výstupné napätie | 20 V |
| Vstupný prúd | 240 A |
| Vstupné napätie | 100 V - 240 V |
| Rozmery | 87 x 43 x 28 mm |
Na sklade | Doručenie cca: pondelok 18. mája
Popis
Nabíjačky kompatibilné s Power Delivery (PD) Charger je univerzálna batéria pre široké spektrum elektronických zariadení. Jej plná kompatibilita s mnohými modelmi zariadení predstavuje cenovo výhodné možnosti nákupu. Okrem toho jej univerzálne použitie podporuje environmentálnu udržateľnosť a zaručuje flexibilitu.
Nájdite batérie, akumulátory, tonery a atramentové kazety pre vaše značkové zariadenia v Techteku.
Bezpečné a rýchle dodanie
99 % pozitívnych recenzií
Lacnejšie ako originál
Vaše zariadenie vydrží dlhšie
