Kód výrobku: CS-DEC180PW
Značka: Cameron Sino
Batéria pre DeWalt DCF813S2 (3000 mAh, 18 V)
Kód výrobku: CS-DEC180PW
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Kapacita 3000 mAh
Napätie 18 V
Výkon 54 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 563.8 g
Rozmery 115.5 x 76.4 x 65.4 mm
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Množst:
Pridať do košíka
Rýchly sprievodca výberom batérie
Potvrďte pôvodný model batérie
Skontrolujte rozmery a typ konektora
Potvrďte kompatibilitu napätia
Potvrďte model zariadenia
Ak si nie ste istí, neváhajte nás pred objednaním kontaktovať.
Kapacita 3000 mAh
Napätie 18 V
Výkon 54 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 563.8 g
Rozmery 115.5 x 76.4 x 65.4 mm
4,8 z 500+ recenzií na Googli!
Vaše možnosti platby
Výrobok je plne kompatibilný s týmito zariadeniami:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX