Kód výrobku: CS-DEC120PH
Značka: Cameron Sino
Batéria pre DeWalt DCF813S2 (4000 mAh, 12 V)
Kód výrobku: CS-DEC120PH
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Kapacita 4000 mAh
Napätie 12 V
Výkon 48 Wh
Typ Li-ion
Farba Black yellow
Čistá hmotnosť 357.8 g
Rozmery 90.1 x 63.5 x 65.5 mm
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Množst:
Pridať do košíka
Vaše možnosti platby
Rýchly sprievodca výberom batérie
Potvrďte pôvodný model batérie
Skontrolujte rozmery a typ konektora
Potvrďte kompatibilitu napätia
Potvrďte model zariadenia
Ak si nie ste istí, neváhajte nás pred objednaním kontaktovať.
Kapacita 4000 mAh
Napätie 12 V
Výkon 48 Wh
Typ Li-ion
Farba Black yellow
Čistá hmotnosť 357.8 g
Rozmery 90.1 x 63.5 x 65.5 mm
4,8 z 500+ recenzií na Googli!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Výrobok je plne kompatibilný s týmito zariadeniami:
DeWalt
120V MAX
12V MAX LI-ION
20V MAX
60V MAX