Nabíjačky DF-RTP118EU
Kód výrobku:
DF-RTP118EU
Značka:
Cameron Sino
Nabíjačky DF-RTP118EU
Kód výrobku:
DF-RTP118EU
Značka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
| Maximálne vstupné napätie | 240 V |
| Min. vstupné napätie | 100 V |
| Čistá hmotnosť | 847.2 g |
| Intenzita výstupného prúdu | 0 A |
| Minimálne výstupné napätie | 12 V |
| Vstupný prúd | 240 A |
| Vstupné napätie | 100 V - 240 V |
| Rozmery | 236.2 x 154.8 x 66 mm |
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
66.00 €
Bez dane 23%: 53.66 €Množst:
| Maximálne vstupné napätie | 240 V |
| Min. vstupné napätie | 100 V |
| Čistá hmotnosť | 847.2 g |
| Intenzita výstupného prúdu | 0 A |
| Minimálne výstupné napätie | 12 V |
| Vstupný prúd | 240 A |
| Vstupné napätie | 100 V - 240 V |
| Rozmery | 236.2 x 154.8 x 66 mm |
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Popis
Nabíjačky DF-RTP118EU je univerzálna batéria pre široké spektrum elektronických zariadení. Jej plná kompatibilita s mnohými modelmi zariadení predstavuje cenovo výhodné možnosti nákupu. Okrem toho jej univerzálne použitie podporuje environmentálnu udržateľnosť a zaručuje flexibilitu.
Nájdite batérie, akumulátory, tonery a atramentové kazety pre vaše značkové zariadenia v Techteku.
Bezpečné a rýchle dodanie
99 % pozitívnych recenzií
Lacnejšie ako originál
Vaše zariadenie vydrží dlhšie
