CS-HYG015W (10000 mAh, 5 V)
Kód výrobku:
CS-HYG015W
Značka:
Cameron Sino
CS-HYG015W (10000 mAh, 5 V)
Kód výrobku:
CS-HYG015W
Značka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
| Kapacita | 10000 mAh |
| Napätie | 5 V |
| Výkon | 50 Wh |
| Typ | Li-ion |
| Farba | Bílá |
| Čistá hmotnosť | 191 g |
| Typ portu | USB-C |
| Rozmery | 81.2 x 61 x 27.8 mm |
| Kapacita | 10000 mAh |
| Napätie | 5 V |
| Výkon | 50 Wh |
| Typ | Li-ion |
| Farba | Bílá |
| Čistá hmotnosť | 191 g |
| Typ portu | USB-C |
| Rozmery | 81.2 x 61 x 27.8 mm |
Na sklade | Doručenie cca: pondelok 25. mája
Popis
CS-HYG015W je univerzálna batéria pre široké spektrum elektronických zariadení. Jej plná kompatibilita s mnohými modelmi zariadení predstavuje cenovo výhodné možnosti nákupu. Okrem toho jej univerzálne použitie podporuje environmentálnu udržateľnosť a zaručuje flexibilitu.
Nájdite batérie, akumulátory, tonery a atramentové kazety pre vaše značkové zariadenia v Techteku.
Bezpečné a rýchle dodanie
99 % pozitívnych recenzií
Lacnejšie ako originál
Vaše zariadenie vydrží dlhšie
