Batéria kompatibilné s Nikon CS-ENEL14 (900 mAh, 7.4 V)
Kód výrobku: CS-ENEL14
Značka: Cameron Sino
Kód výrobku: CS-ENEL14
Značka: Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
Kapacita 900 mAh
Napätie 7.4 V
Výkon 6.66 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 49 g
Rozmery 53.6 x 37.8 x 14 mm
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Množst:
Pridať do košíka
Vaše možnosti platby
Rýchly sprievodca výberom batérie
Potvrďte pôvodný model batérie
Skontrolujte rozmery a typ konektora
Potvrďte kompatibilitu napätia
Potvrďte model zariadenia
Ak si nie ste istí, neváhajte nás pred objednaním kontaktovať.
Kapacita 900 mAh
Napätie 7.4 V
Výkon 6.66 Wh
Typ Li-ion
Farba Černá
Čistá hmotnosť 49 g
Rozmery 53.6 x 37.8 x 14 mm
4,8 z 500+ recenzií na Googli!
Ihre Zahlungsmöglichkeiten
Popis
Súvisiace produkty
CS-ENEL14A
CS-ENEL14A
Typ Typ: Li-ion
Napätie Napätie: 7.4 V
Kapacita Kapacita: 1030 mAh
CS-ENEL14A
Typ Typ Li-ion
Napätie Napätie: 7.4 V
Kapacita Kapacita: 1030 mAh
Je na sklade!
CS-ENEL4
CS-ENEL4
Napätie Napätie: 11.1 V
Napätie Napätie: 11.1 V
Je na sklade!
CS-NKP700MU
CS-NKP700MU
Napätie Napätie: 7.4 V
Napätie Napätie: 7.4 V
Dokumenty
Bezpečnostné informácie
Zodpovedná osoba
Techtek s.r.o.,
IČO 03228673
so sídlom Slavíčkova 6,
638 00 Brno,
Česká republika
Nájdite batérie, akumulátory, tonery a atramentové kazety pre vaše značkové zariadenia v Techteku.
Bezpečné a rýchle dodanie
Bezpečné a rýchle dodanie
99 % pozitívnych recenzií
99 % pozitívnych recenzií