Nabíjačky kompatibilné s Canon DF-DRE5MC
Kód výrobku:
DF-DRE5MC
Značka:
Cameron Sino
Nabíjačky kompatibilné s Canon DF-DRE5MC
Kód výrobku:
DF-DRE5MC
Značka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
| Maximálne vstupné napätie | 240 V |
| Farba | Černá |
| Min. vstupné napätie | 100 V |
| Čistá hmotnosť | 137.7 g |
| Intenzita výstupného prúdu | 0 A |
| Minimálne výstupné napätie | 7.4 V |
| Vstupný prúd | 240 A |
| Vstupné napätie | 100 V - 240 V |
| Rozmery | 88.6 x 50.6 x 31.5 mm |
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
16.48 €
Bez dane 23%: 13.40 €Množst:
| Maximálne vstupné napätie | 240 V |
| Farba | Černá |
| Min. vstupné napätie | 100 V |
| Čistá hmotnosť | 137.7 g |
| Intenzita výstupného prúdu | 0 A |
| Minimálne výstupné napätie | 7.4 V |
| Vstupný prúd | 240 A |
| Vstupné napätie | 100 V - 240 V |
| Rozmery | 88.6 x 50.6 x 31.5 mm |
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Výrobok je plne kompatibilný s týmito zariadeniami:
Canon
Výrobok je zameniteľný s nasledujúcimi číslami výrobkov:
3072B001
DR-E5
Popis
Nabíjačky kompatibilné s Canon DF-DRE5MC je univerzálna batéria pre široké spektrum elektronických zariadení. Jej plná kompatibilita s mnohými modelmi zariadení predstavuje cenovo výhodné možnosti nákupu. Okrem toho jej univerzálne použitie podporuje environmentálnu udržateľnosť a zaručuje flexibilitu.
Súvisiace produkty
CS-LPE5
Nájdite batérie, akumulátory, tonery a atramentové kazety pre vaše značkové zariadenia v Techteku.
Bezpečné a rýchle dodanie
99 % pozitívnych recenzií
Lacnejšie ako originál
Vaše zariadenie vydrží dlhšie
