Nabíjačky kompatibilné s Nintendo DF-USG003US
Kód výrobku:
DF-USG003US
Značka:
Cameron Sino
Nabíjačky kompatibilné s Nintendo DF-USG003US
Kód výrobku:
DF-USG003US
Značka:
Cameron Sino
4,8
z 500+ recenzií na Googli!
| Maximálne vstupné napätie | 240 V |
| Farba | Šedá |
| Min. vstupné napätie | 100 V |
| Čistá hmotnosť | 40.5 g |
| Intenzita výstupného prúdu | 0 A |
| Minimálne výstupné napätie | 5.2 V |
| Vstupný prúd | 240 A |
| Vstupné napätie | 100 V - 240 V |
| Rozmery | 57.6 x 45.4 x 19.1 mm |
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
8.20 €
Bez dane 23%: 6.67 €Množst:
| Maximálne vstupné napätie | 240 V |
| Farba | Šedá |
| Min. vstupné napätie | 100 V |
| Čistá hmotnosť | 40.5 g |
| Intenzita výstupného prúdu | 0 A |
| Minimálne výstupné napätie | 5.2 V |
| Vstupný prúd | 240 A |
| Vstupné napätie | 100 V - 240 V |
| Rozmery | 57.6 x 45.4 x 19.1 mm |
Momentálne nie sú na sklade (dodanie 3-4 týždňov)
Popis
Nabíjačky kompatibilné s Nintendo DF-USG003US je univerzálna batéria pre široké spektrum elektronických zariadení. Jej plná kompatibilita s mnohými modelmi zariadení predstavuje cenovo výhodné možnosti nákupu. Okrem toho jej univerzálne použitie podporuje environmentálnu udržateľnosť a zaručuje flexibilitu.
Súvisiace produkty
CS-USG003SL
Nájdite batérie, akumulátory, tonery a atramentové kazety pre vaše značkové zariadenia v Techteku.
Bezpečné a rýchle dodanie
99 % pozitívnych recenzií
Lacnejšie ako originál
Vaše zariadenie vydrží dlhšie
